binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizDev Şirket Analisti, Bitcoin'in Ne Zaman Tüm Zamanların En Yüksek Fiyat Rekorunu...

Dev Şirket Analisti, Bitcoin’in Ne Zaman Tüm Zamanların En Yüksek Fiyat Rekorunu Kıracağını Tahmin Etti

Standard Chartered analisti, Bitcoin fiyatında tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesine ulaşılması için tarih verdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Standard Chartered Bank FX Araştırma ve Dijital Varlıklar Araştırma Başkanı Geoff Kendrick’e göre Bitcoin’in hafta sonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağı tahmin ediliyor.

Bu tahmin, bu hafta spot Ethereum ETF’lerinin potansiyel onayının ışığında ortaya çıktı; Kendrick bu fonların kripto para sektörünü daha da meşrulaştıracağına ve Bitcoin üzerinde olumlu bir etki yaratacağına inanıyor.

Kendrick yakın zamanda gönderdiği bir e-postada, “Hafta sonuna kadar Bitcoin’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 14 Mart 73.798 dolar seviyesine ulaşılmasını bekliyorum,” dedi. Kendrick ayrıca bu hafta spot ETH ETF’lerinin potansiyel onayıyla ilgili iyimserliğinin arttığını ve bunun da Bitcoin için 2024 yılı sonuna kadar 150.000 dolar ve 2025 yılı sonuna kadar 200.000 dolar fiyat hedeflerine olan güvenini pekiştirdiğini ifade etti.

İlgili Haber  Büyük GALA Hack Olayında Yeni Gelişme! Kurucu Açıklama Yaptı

Kendrick, son günlerde spot Bitcoin ETF’lerine girişlerin arttığını ve toplamın 12.9 milyar dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını belirtti.

Bu ralli, SEC’in Pazartesi günü spot Ethereum ETF’leri için 19b-4 dosyalarında güncelleme talebinde bulunmasının ardından gerçekleşti ve bu da onaya doğru potansiyel ilerlemeyi gösteriyor. VanEck’in son başvuru tarihi 23 Mayıs ve Ark Invest/21Shares’in son başvuru tarihi 24 Mayıs olmak üzere, spot ETH ETF son başvuru tarihlerinin ilk turu hızla yaklaşıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail