HaberlerXRP

Dev XRP Balinası Ripple Şirketiyle Bağlantılı Olabilir Mi?

Bilinmeyen bir cüzdandan Bitstamp borsasına yapılan yüklü miktardaki XRP aktarımı yeni soruları akıllara getirdi.

Whale Alert’ın paylaştığı son Twitter haberine göre yine bilinmeyen bir cüzdandan Bitstamp borsasına yüklü miktarda XRP aktarımı gerçekleşti. Tam 8.413.149 Amerikan doları değerindeki 31.300.000 XRP transfer edilirken daha önce de bilinmeyen cüzdanlardan Bitstamp borsasına bu şekilde yüklü aktarımlar olmuştu.

Kimliği bilinmemekle beraber Whale Alert tarafından aktarımın gerçekleştiği adresin “rKUy1Ew9VrA8YNm5ArgKup2E6iAwE1iMyC” olduğu öğrenildi. Aynı adresin geçen senenin ocak ayında Ripple şirketinden 463.420.929,99 XRP aldığı da tespit edildi. Aynı cüzdan tarafından daha farklı tarihlerde de birçok kez bu şekilde yüklü aktarımlar gerçekleştirilmiş olması akıllara söz konusu adresin Ripple’a ait olabileceği ihtimalini getirdi. Kimliği belirsiz XRP balinasının Ripple cüzdanından aldığı yüklü miktardaki XRP’yi piyasaya sattığı düşünülüyor.

Diğer yandan tepkileri devam eden XRP topluluğu hala söz konusu transferlerin XRP’ye zarar verdiğini düşünüyor. Buna rağmen Ripple’ın alışılageldik aktarımları da tüm hızıyla devam ediyor. Bilindiği gibi Ripple şirketi 2018 yılında yaptığı XRP satışlarından 533.7 milyon dolar kar elde etmiş ve şirket, XRP topluluğu tarafından sert sözlerle birçok eleştiri ve tehdide maruz kalmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu