coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDikkat: Bu Meme Tokende Balina Alarmı Var! Bir Saat Önce Gate.io Borsasına...

Dikkat: Bu Meme Tokende Balina Alarmı Var! Bir Saat Önce Gate.io Borsasına Yüklü Transfer Yaptı!

Son on-chain verilerine göre bu meme tokenin balinası bir kripto para borsasına yüklü miktarda transfer yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Blok zinciri izleyicisinden alınan verilere göre, elinde büyük miktarda Floki Inu (FLOKI) tokenı bulunduran bir kripto para balinası, yaklaşık bir saat önce Gate.io kripto para borsasına 55 milyar FLOKI (yaklaşık 1,97 milyon dolar) transfer etti.

Bu balina FLOKI tokenlarını Gate.io’ya ilk kez taşımıyor. Etherscan’a göre, aynı cüzdan geçmişte Huobi ve Okex gibi diğer borsalardan FLOKI tokenlerini alıp Gate.io’ya aktarmış ve her seferinde bunu FLOKI fiyatında bir düşüş izlemiştir.

Örneğin, 22 Mart’ta bu balina Huobi’den 509 milyon FLOKI teslim aldı ve daha sonra bunları Gate.io’ya taşıdı. Bu tarihte FLOKI altcoin fiyatında görece olarak önemli bir düşüş yaşanmıştı.

İlgili Haber  Önümüzdeki Hafta Altcoinlerde Önemli Gelişmeler Bekleniyor: Bunlar Takip Edilecek!

30 Mart’ta ise balina Okex’ten 25 milyar FLOKI teslim aldı ve ardından bunları Gate.io’ya taşıdı. Bu tarihte ise FLOKI fiyatında hafif bir düşüş yaşanmıştı.

Balinanın niyetinin ne olduğu ve FLOKI tokenlerini Gate.io’da mı satacağı yoksa başka bir borsa ya da cüzdana mı taşıyacağı belli değil.

FLOKI, Elon Musk’ın aynı isimli köpeğinden esinlendiğini iddia eden meme tabanlı bir altcoin’dir.

Token, bir oyun metaverse’i olan Valhalla, merkeziyetsiz finans ürünleri paketi olan FlokiFi ve FLOKI’yi ödeme olarak kabul eden fiziksel konumlardan oluşan bir ağ olan Floki Places gibi projeleri içeren Floki ekosisteminin bir yardımcı tokendir. Token, hem Ethereum hem de Binance Akıllı Zincir ağlarında kullanılabiliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail