HaberlerKripto Para

Dizilerden Sonra Filmlere De Konu Olan Kripto Paraların Tanınırlığı Her Geçen Gün Artıyor!

"Money Plane" adlı ABD yapımı filmde kripto paralarla ilgili birçok sahne yer alıyor.

Giderek hayatımızın daha çok içinde yer alan kripto para birimleri ve Blockchain teknolojisi, sinema sektöründe de boy gösteriyor. Aslında uzun süredir birçok dizide görmeye alıştığımız kripto para birimleri çoktan alt mesajlarla izleyicilerin beyinlerine kazındı.

Konuyla ilgili en güncel gelişme ise yönetmenliğini Andrew Lawrence’ın yaptığı ve başrollerini Adam Copeland, Denise Richards ve Kelsey Grammer’ın paylaştığı ABD yapımı yeni aksiyon sinema filmi “Money Plane” ile yaşandı.

Aslında çok da yabancısı olmadığımız bir senaryoya sahip olan bu 82 dakikalık filmi cazip kılan en önemli özelliği kripto para birimlerine bolca yer veriyor olması. Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve Iota gibi kripto para birimlerinin filmin fragmanında da yer aldığı sahneler, oldukça dikkat çekici.

Filmin Konusu Ne?

40 milyon dolar borcu olan profesyonel bir hırsız, bu durumun ailesinin hayatını tehlikeye atmasından endişe eder. Bu yüzden de son bir hırsızlık yaparak borcunu ödemeye karar verir. Ancak bu son hırsızlık planı çok da kolay olmayacaktır çünkü bu son plan, kahramanımızı içinde 1 milyar kripto para biriminin, milyonlarca dolarlık nakit paranın ve onlarca azılı suçlunun yer aldığı, uluslararası bölgede uçarak dokunulmazlık kazanmış, uçak formunda bir kumarhaneyi soymaktır.

Söz konusu film, hasılat rekorları kırmayı hedeflemeyen düşük bütçeli bir film olsa da kripto paraların tanınırlığını artırması bakımından ayrı bir öneme sahip. Bakalım izleyicilerin filmle ilgili yorumları neler olacak?

Filmin fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu