AltcoinHaberler

DOGE Popülerliği Her Geçen Gün Artıyor!

ABD'deki ATM sayılarında ciddi artış sağlayan DOGE, yine gündemde!

Popülaritesini her gün artıran ve Elon Musk’ın destekleri sayesinde adını rekorlar kitabına yazdırmayı başaran Dogecoin, yine gündemde! Dün yapılan bir açıklama ile ABD’nin 45 eyaletinde toplam 1.800 ATM’de hizmet vereceği açıklanan Dogecoin‘in arkasında bu defa önde gelen Bitcoin ATM sağlayıcısı Coinflip yer alıyor.

1 Mart’ta paylaştıkları tweetle “DOGE satın almak için bir CoinFlip ATM’si bulun ve tüm işlem ücretlerinde %15 indirim için ‘DOGE’ indirim kodunu kullanın!” notunu paylaşan şirketin söz konusu kararında DOGE’nin popülaritesi ve Musk’ın desteklerinin etkisi yadsınamaz.

Şirket bu son kararla 2020 yılının Ocak ayına göre DOGE ATM’lerinin sayısını 441’den 1.800’e çıkarmış oldu. Firma ayrıca BTC, ETH, BNB, DASH, LTC, LINK, USDC ve XLM gibi kripto değerlere ATM hizmeti sunmasıyla tanınıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Acm

Yorumum habere değil siteye yönelik olacak: gerçekten iyi bir site sizin siteniz genelde haber paylaşmanızdan dolayı sizi benim için daha çok baş vurulan site yapıyor başka bir ünlü site ise genelde daha çok teknik analizleri paylaşıyor oysa piyasa haberleri daha önemli bnce


Başa dön tuşu