binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDogecoin (DOGE) Destekçisi Elon Musk İlk Kez Farklı Bir Memecoin'den Bahsetti!

Dogecoin (DOGE) Destekçisi Elon Musk İlk Kez Farklı Bir Memecoin’den Bahsetti!

Dogecoin'e olan desteğiyle bilinen Tesla CEO'su Elon Musk bir canlı yayın sırasında Solana (SOL) tabanlı popüler memecoin Dogwifhat'tan (WIF) bahsetti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dogecoin‘e olan desteğiyle bilinen Tesla CEO’su Elon Musk bir canlı yayın sırasında Solana (SOL) tabanlı popüler memecoin Dogwifhat’tan (WIF) bahsetti.

Buna göre Musk’ın videoda “Dogwifhat’ı tanıdığını” belirttiği görülürken, bu durum WIF’ın milyonlarca takipçisi arasında spekülasyon ve heyecana yol açtı.

Zira Elon Musk’un geçmişte özellikle Dogecoin’e (DOGE) verdiği destek göz önüne alındığında WIF yatırımcıları heyecanlandı.

Elon Musk ayrıca daha önce herhangi bir küçük memecoinden de bahsetmemişti ve Dogecoin’e odaklanmıştı.

Bu durum, Musk’ın Dogecoin dışında bir memecoinden ilk kez bahsettiği anlamına gelirken Tesla CEO’su, ikinci en büyük memecoin olan Shiba Inu (SHIB) yerine DOGE’yi tercih ettiğini açıklamıştı.

Bu nedenle WIF ile ilgili sözleri şaşkınlıkla karşılanırken fiyat DOGE paylaşımlarında olduğu gibi pump yapmadı. WIF yatırımcıları FOMO’ya dahil olmadı.

WIF, Musk’ın sözleri sonrasında biraz yükselse de WIF fiyatı son 24 saat içerisinde %0,4’lük küçük bir düşüşle 2,68 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail