DogecoinHaberlerKripto Para

Dogecoin (DOGE) Kan kaybetmeye Devam Ediyor!

Dogecoin madencilik gelirlerinde önemli ölçüde azalma yaşandı.

Yatırımcıların en çok dikkatini çeken kripto para birimleri arasında ilk sıralarda şüphesiz mem tokenleri yer alıyor.

2021 yılında yaşanan boğada büyük yükseliş elde eden popüler mem token Dogecoin (DOGE), ATH’ye ulaşarak neredeyse 1 dolara yaklaşmıştı.

Tüm kripto paralar gibi DOGE ve mem tokenleri de piyasada yaşanan sert düşüşlerden etkilendi.

ATH’sinden yaklaşık %77 düşüş yaşayan Dogecoin’in madencilik gelirleri de bir hayli düştü.

Kripto analiz platformu CryptoRank’ın paylaştığı veriler, Dogecoin madencilik gelirinin önemli ölçüde düştüğünü ortaya koydu.

Elde edilen verilere göre DOGE madencilik gelirleri %76 oranında düştü.

Bu rakamlarla DOGE en kârsız ilk beş madencilik arasında girmiş oldu. Madencilik gelirinin azaldığı tokenler arasında Grin (GRIN), Digibyte (DGB), Vertcoin (VTC) ve Verge’nin (XVG) yer aldığı görüldü.

Madencilik gelirinin azalması oranları bakımından DOGE ilk beşte yer alsa da günlük madencilik gelirinde Bitcoin ve Ethereum’u takip ederek üçüncü sırada yer aldı.

Bitcoin (BTC) günlük madencilik gelirinde 33,9 milyon dolarla ilk sırada, Ethereum (ETH) 23,2 milyon dolarla ikinci sırada Dogecoin (DOGE) ise 10,7 milyon dolarla üçüncü sırada yer aldı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Gats

Yok ya ne kan kaybetmesi 1 dolar olacak 😂


Başa dön tuşu