blank
DogecoinHaberler

Dogecoin (DOGE) Sınırları Zorluyor: DOGE Yükselişi Hakkında Uzman Yorumları

Dogecoin son 24 saat içerisinde %24 yükseliş elde ederek 0,50 dolara ulaştı.

Kripto para sektöründe önceki günlerde Ethereum (ETH) ile yeşillenen piyasa, şu an tamamen Dogecoin‘e (DOGE) yönelmiş durumda. DOGE, beklenen tarih yaklaşırken yükselişine hız kesmeden devam ediyor ve basın saati itibarıyla 0,48 dolardan işlem görüyor.

DOGE, 0,50 Dolara Resmen Ulaştı

Gün içerisinde bazı borsalarda 0,50 dolar seviyesine kadar ulaşan DOGE, tam anlamıyla tüm zamanların rekorunu kırdı. Birçok yatırımcının beklediği 1 dolar seviyesine ulaşmasına sadece %100’lük bir yükseliş kalan DOGE,  uzmanlara göre ise sert hareketler yaşamaya devam edecek.

DOGE fiyatının bugünkü yükselişinin arkasında ise 8 Mayıs tarihindeki Elon Musk beklentisi ve ABD’nin önde gelen beyzbol ligi ekiplerinden Oakland Athletics’in DOGE adımı yer alıyor. Oakland Athletics, DOGE ile bilet satışlarını başlattı ve artık taraftarlar aktif olarak DOGE kullanarak bilet alabilecek. Elon Musk’ın 8 Mayıs tarihinde katılacağı program ise DOGE için çok daha büyük bir patlama etkisi yaratabilir.

DOGE yatırımcılarının yakından tanıdığı Dogecoin Rise ise konu hakkında yayınladığı açıklamada 1 dolara yükseliş beklendiğini vurguladı. DOGE yatırımcılarının beklentisi uzun vadede 1 doların görülmesi olsa da bunun kısa vadede yaşanması pek mümkün olmayabilir. DOGE, 1 dolara ulaşırsa toplam piyasa değeri 120 milyar doların üzerine çıkabilir ve BNB’yi bile geçerek en büyük 3. sıraya yerleşebilir. DOGE daha önce böylesine sert yükseliş yaşadığı anların devamında sert düştü.

*Haber verme hakkı kapsamında paylaşılan bu haber herhangi bir yatırım ve finansal tavsiyesi niteliği taşımaz. Volalitesi yüksek olan bu piyasada tüm varlıklarınızı kaybedebilirsiniz.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

15 Yorum

  1. Daha önce doge yüzünden 20 bin TL zarar ettim. Elon musk saçmalığına biri yükselip birden en dibe çakılıyor. Şuan pimi çekilmiş el pompasi

  2. Arkadaşlar ufak ufak satışlar yapınız.borsa donmadan önce bir fiyat belirleyin kendinize örnek fiyat şu anda 4 de siz emir veriniz 5 veya 5.50 ama ufak miktarda olsun ve brakin donsun borsa

  3. Yogunluktan hemen çöküş yaşıyor verdigimiz satış emrini bile yapmıyor nasil bir sistem bu.zararimiz nasıl telafi olacak hiçbiyerde cvp gelmedi

    1. Yogunluktan hemen çöküş yaşıyor verdigimiz satış emrini bile yapmıyor nasil bir sistem bu.zararimiz nasıl telafi olacak hiçbiyerde cvp gelmedi

  4. Ablemini megenerek üç defa aldım ucunde de beni yanittin doge 3 binlira zararim var yok tvit geldi yok bilmem ne bir sakın Doge.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu