coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDogecoin'de (DOGE) 20 Nisan Yeniden Gündemde! Yükseliş Devam Edecek Mi?

Dogecoin’de (DOGE) 20 Nisan Yeniden Gündemde! Yükseliş Devam Edecek Mi?

20 Nisan Dogeday olarak gündem kalmayı başarırsa 2021'e benzer bir yükseliş trendi görebiliriz.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından Dogecoin‘e ilişkin beklentiler artmış ancak yatırımcılar 2022 ayı piyasasında bu beklentilerinden kısmen uzaklaşmıştı.

2023 yılında kripto paraların yeşillenmesi ile birlikte Elon Musk yeniden sahneye çıktı ve bugün Twitter’ın logosunu Dogecoin ile değiştirdi.

İlgili Haber  Son Dakika! Twitter Logosunu Dogecoin Simgesi İle Değiştirdi!

Twitter’dan gelen hamle sonrası DOGE fiyatı %34 oranında yükselerek 0.10$ seviyesine yeniden ulaştı ve kısmen geri çekildi.

Elon Musk bunun sinyalini Twitter’ı satın almadan önce vermişti. Twitter’ı satın alma sürecinde “yeni bir platforma ihtiyaç var mı?” şeklinde bir soru yönelten ünlü CEO’ya WallStreetBets grubunun başkanı “The Chairman” isimli Twitter kullanıcısı şu yanıtı vermişti.

“Sadece Twitter’ı satın al ve kuş logosunu Doge’ye çevir.”

Musk bu öneriye “Haha bu çok iğrenç olurdu” şeklinde yanıt vermişti.

20 Nisan Yeniden Gündeme Gelecek Mi?

2021 yılında Dogecoin’de yaşanan rallinin arkasında Elon Musk’ın yanı sıra Reddit’te organize olan ve Gamestop olaylarıyla tanınan WallStreetBets isimli grup vardı. Bu grup 2021 yılında 20 Nisan’ı “Dogeday” olarak ilan etmiş ve “bu yılın en iyi günü olacak demişti”

Bu süreçte 20 Nisan’a kadar yükselen Dogecoin 20 Nisan sonrası 4 günde %60’lık bir düşüş yaşamıştı.

Twitter’ın logosunun değiştirilmesinin ardından gözler 20 Nisan’a çevrildi. Bu yıl yeniden bir “Dogeday” akımı başlarsa 20 Nisan’a kadar devam edecek süreçte Dogecoin’den iyi bir performans görebiliriz.

*Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları