binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDün Gece Bir Kripto Para Balinası, 2.275 Doları 2.26 Milyon Dolara Çevirdi!...

Dün Gece Bir Kripto Para Balinası, 2.275 Doları 2.26 Milyon Dolara Çevirdi! İşte 993x’lik Yükselişi Getiren Memecoin

Onchain verilerine göre bir kripto para balinası son saatlerde bir memecoinden yaptığı kar ile şaşırttı. İşte detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para veri sağlayıcısı Lookonchain analistleri tarafından bildirilen bir gelişmeye göre, bir kripto balinası inanılması güç bir şey başardı.

sundayfunday.sol isimli cüzdan, dün gece yalnızca 13 SOL yani 2.275 dolarlık yatırım yaptığı 1DOL isimli memecoini 2.26 milyon dolara çevirdi. Bu, balina cüzdanın 8 saat içerisinde 993x kar elde ettiğini gösteriyor.

Bununla birlikte bu söz konusu balina cüzdanın geçmişte de benzer işlemler yaptığı görülüyor. Onchain verilerine göre sundayfunday.sol, bir dönem inanılmaz derece hype yaşayan ve halen 780 milyon dolarlık piyasa değeriyle memecoinler arasında yer edinen BOME ile de ilişkili bir adres.

BOME ön satışına en büyük varlık miktarıyla katılan sundayfunday.sol, bu ön satış için 421 SOL yani 72 bin dolar harcamıştı. Bununla birlikte, balina cüzdana toplamda 1.43 trilyon adet BOME dağıtılmış ve bu tokenler zirve değerinde 40 milyon dolar değere ulaşmıştı.

İlgili Haber  "Bitcoin Öldü" Diyen Analist ile 50 Yıllık Ekonomist Arasında Büyük Tartışma!

BOME bu yazının yazıldığı anlarda tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesinden %59 daha düşük bir bölgeden işlem görüyor.

sundayfunday.sol cüzdanı BOME lansmanının ardından yaptığı işlemlerde 530 milyar BOME’yi 7.66 milyon dolar karşılığında satmıştı. Bununla birlikte balina cüzdan halen 10.5 milyon dolar değerindeki 894 milyar BOME tokeniyle bu altcoinin en büyük sahibi konumunda.

sundayfunday.sol cüzdanı her ne kadar şanslı olsa da, memecoinlerde kripto para kullanıcılarının büyük çoğunluğunun yüksek miktarlarda zarar ettiğini de unutmamak gerekiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail