binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDün Gece Dört Dev Kripto Para Balinası Panik Yaptı: Bu Memecoini Çok...

Dün Gece Dört Dev Kripto Para Balinası Panik Yaptı: Bu Memecoini Çok Düşük Fiyattan Sattılar!

Onchain verilerine göre dört farklı kripto para balinası dün geceki düşüşte panik yaparak memecoin satışı yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Onchain verilerine göre dün yaşanan keskin düşüş sırasında dört büyük kripto para balinası panik satışı yapmışa benziyor.

Dün yaşanan düşüş sırasında birçok altcoin çift haneli gerilemeler yaşamıştı. Düşüşün nedeni olarak İran’ın İsrail’e insansız hava araçları ve balistik füzeler göndermesi gösterildi. Bununla birlikte saldırılar sona erdi ve İran, karşılık görmedikçe daha fazla saldırı düzenlemeyeceğini açıklayınca piyasa da kısmi olarak toparlandı.

Bitcoin fiyatının 60.000 dolar seviyesine kadar gerilediği görülen düşüş sırasında dört büyük balinanın yaptığı memecoin işlemleri dikkat çekti.

İlgili Haber  Dev Kripto Para Balinası, Dünkü Çöküş Sırasında Bu Üç Altcoinin Tamamını Elinden Çıkardı!

Onchain verilerine göre, piyasanın düşüş yaşamasının ardından dört balina panik yaparak toplamda 12.41 milyon dolar değerinde 5.68 milyon adet dogwifhat (WIF) sattı. 9WHHoq kısa cüzdan adresli balina, 2.35 dolar seviyesinden 7.34 milyon dolarlık, BdvbXr kısa cüzdan adresli balina 1.9 dolar fiyat seviyesinden 1.93 milyon dolarlık WIF sattı.

Buna ek olarak 85Abtu, 2.08 dolar seviyesinden 1.88 milyon dolarlık, DpJGh2 kısa cüzdan adresli balina ise 1.97 dolar fiyat seviyesinden 1.26 milyon dolarlık WIF satışı gerçekleştirdi.

WIF fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 2.71 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail