BorsaHaberler

Dünyanın En Güvenli Bitcoin Borsaları Sıralandı: Türk Borsası İlk Sıralarda

Siber güvenlik danışmanlık şirketi olan Hacken'in kripto para borsaları üzerinde yaptığı güvenlik testi sonuçları neticesinde BtcTurk 3. oldu.

Teknik sunucu altyapıları, kullanıcı güvenliği, 2FA doğrulama gibi birçok etkeni göz önünde bulundurarak kripto para borsaları arasında “güvenlik” sıralaması yapan siber güvenlik danışmanlık şirketi Hacken’in Cer.Live isimli internet sitesine göre dünyanın en güvenli üçüncü borsası BtcTurk oldu.

Birçok teknik ve kullanıcı bazındaki incelemelere göre puan verilen borsalar arasından birinci borsa 9.41 puanla ChainRift olurken, 9.02 puanla BtcTurk aslında ikinciliği OTCBTC borsası ile paylaşıyor. Listenin ilk 10’u ise şu şekilde:

ChainRift (9.41)
OTCBTC (9.02)
BtcTurk (9.02)
Binance US (8.91)
Bilaxy (8.76)
Bit-Z (8.66)
Kucoin (8.65)
Bitsonic (8.60)
BTC-Alpha (8.60)
Kraken (8.56)

Listenin tamamına şu adresten ulaşabilirsiniz: https://cer.live/

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu