binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinE-Ticaret Devi Alibaba, Kripto Para Sektörüne Bu Altcoin ile Girdiğini Açıkladı!

E-Ticaret Devi Alibaba, Kripto Para Sektörüne Bu Altcoin ile Girdiğini Açıkladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Çinli e-ticaret devi şirket Alibaba, duyurusunu yaptığı Avalanche (AVAX) ortaklığıyla birlikte kripto para dünyasına nihayet adım atmış oldu.

Alibaba Cloud, Avalanche (AVAX) Altcoin Ağında Hizmet Verecek

Cuma günü Avalanche, doğrulayıcıları desteklemek ve modern bir altyapısı sağlamak amacıyla Alibaba Cloud’un kendi blok zincirlerine dahil olduğunu duyurdu.

Resmi duyuruya göre, yeni ortaklık, kullanıcıların hizmet aracılığıyla doğrulayıcı node’ları başlatmasına, Alibaba Cloud’un ürün paketi aracılığıyla bilgi işlem, depolama ve dağıtım kaynaklarına erişmesine olanak tanıyacak.

Avalanche ekosistemini daha da güçlendirmek için, yeni AVAX doğrulayıcıları başlatmak isteyen yeni katılımcılar, Alibaba’nın hizmet olarak sunduğu tak ve çalıştır altyapısı (IaaS) ile bunu kolayca yapabilecekler.

İlgili Haber  Avalanche (AVAX) Başkanı Kripto Para Sektörünün Geleceği Hakkında Konuştu: Çarpıcı Bir İddia Ortaya Attı!

Avalanche’a göre, uygulama geliştiricileri, kullanıcı faaliyetlerine ayak uydurmak için talebin en yoğun olduğu zamanlarda uygulamalarını desteklemek üzere ek bulut altyapısı da ekleyebilirler.

Yeni entegrasyonu duyurmak amacıyla Alibaba Cloud, Avalanche ağındaki geliştiricilere tüm hizmetleri için indirim de sunacak.

Google Cloud, son birkaç aydır kripto alanındaki neredeyse tüm önde gelen blok zinciri platformlarıyla ortaklık kurduğu bir kampanya yürütüyor. Ethereum, Solana, Hedera gibi çok sayıda ağda Google Cloud, kripto şirketlerine bulut altyapıları sağlama konusunda ön plana çıktı.

Bununla birlikte, bu lansman bir miktar şüphecilikle de karşılandı. İnsanlar, node motor hizmetinin doğrudan bir sonucu olabilecek merkezileşme konusunda endişelerini dile getirdiler. Google yetkililerinin konunun farkında oldukları ve Web3’ün tamamını ele geçirme gibi bir niyetlerinin olmadığı bildiriliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail