BorsaHaberler

Ekonomik Zorluklar Kripto Borsalarının Belini Büküyor. Bir Kripto Borsası Daha Kapanma Kararı Aldı!

Trade Satoshi borsası kapanma kararını resmi Twitter hesabından duyurdu.

Yaklaşık 5 yıldır hizmet veren kripto para borsası Trade Satoshi için kapatılma kararı alındı. 2015 yılında hizmete açılan borsanın 1 Mart’ta faaliyetlerini sonlandırması bekleniyor.

Yetkililerce yapılan resmi açıklamaya göre kapatma kararını veren merci Tradesatoshi.com yönetim kurulu olmuş. Yönetim kurulunu bu yönde bir karar vermeye iten en önemli neden ise ekonomik faktörler. Müşterilerin güvenliğini sağlama ve onlara teknolojik destek verme noktasında ekonomik yeterliklerin büyük önem arz ettiğini belirten yetkililer kullanıcıları borsaya para yatırmamaları konusunda uyardı.

Bitcoin’den ziyade farklı altcoinlerle adını duyuran borsa hakkında konuşan Binance CEO’su Changpeng Zhao, borsa işinin istikrarı sağlama noktasında en zor işlerin başında geldiğini belirtti. Zhao’ya göre kurumları en çok etkileyen şey ölçek ekonomisi. Borsaların ölçek ekonomisi sayesinde güvenlik ve teknolojik destek hizmetlerini sürdürebildiğinin altını çizen Zhao, Trade Satoshi borsası müşterilerinin maddi varlıklarının güvende olmasını umut ettiğini dile getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu