DogecoinHaberler

Elon Musk, Dogecoin Kurucu Ortağının Kendisi Hakkında Küçümseyici Sözlerine Cevap Verdi!

Tesla CEO'su Elon Musk, Dogecoin (DOGE) kurucu ortağının kendisi hakkındaki küçümseyici iddialarına cevap verdi.

Tesla ve SpaceX CEO’su milyarder Elon Musk, Twitter üzerindeki bot hesaplara karşı bir Python scripti yazdığını iddia eden Dogecoin kurucusu Jackson Palmer’a cevap verdi.

Palmer Avustralyalı haber portalı Crikey’ye verdiği demecinde, yazdığı scriptin bir örneğini diğer kripto para influencerları ile birlikte Elon Musk’a da gönderdiğini belirtti.

Palmer’ın aktardığına göre Musk, bu Python scriptinin nasıl çalıştırılacağını Palmer’a sordu. Palmer, Elon Musk’ın kodlama bilgisinin zayıf olduğunu ima etti.

Elon Musk, Dogecoin Kurucusunun Elindeki ‘Uyduruk’ Kod Parçasını Paylaşmasını İstedi

Elon Musk, attığı Tweet’inde Dogecoin kurucusu Palmer’a cevap verdi. Palmer’ın iddialarının ‘yanlış’ olduğunu söyleyen Musk, söz konusu scripti diğer insanlarla paylaşma çağrısı yaptı:

“Yanlış bir şekilde uyduruk Python kod parçasının botlardan kurtulmak için kullanılabileceğini iddia etmiştin. Tamam dostum, o zaman kodlarını dünyanın geri kalanı ile paylaş.”

Milyarder Elon Musk, Palmer’a verdiği cevabın devamında şunları söyledi:

“Çocuklarım 12 yaşındayken Palmer’ın bana gönderdiği saçma scriptten daha iyi kod yazıyordu. Dediğim gibi, yazdığın kodun çok iyi olduğunu iddia ediyorsan bunu dünyanın geri kalanıyla paylaş ve herkesin Twitter’da daha iyi zaman geçirmesini sağla. Paylaştığı zaman sizler de ne demek istediğimi anlayacaksınız. Jackson Palmer bir maşa olarak kullanılıyor.”

Palmer, daha önce yaptığı açıklamasında Tesla CEO’su Elon Musk’ın “her zaman bir dolandırıcı” olacağını iddia etmiş ve “dünyanın dolandırıcılara bayıldığını”, “bunun kimsenin umurunda olmadığını” söylemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu