DogecoinHaberler

Elon Musk Kritik Soruyu Yanıtladı! Dogecoin Almaya Devam Edecek Mi?

Elon Musk'tan yeni Dogecoin paylaşımı geldi.

Dün Dogecoin kurucusuna verdiği yanıtlarla DOGE‘ye olan desteğinin devam edeceğinin sinyalini veren Elon Musk, kısa süre önce yeni bir paylaşımda bulundu.

Bu defa çok açık bir şekilde DOGE’ye olan desteğini yineleyen ünlü CEO, “Dogecoin’i desteklemeye devam edeceğim” dedi.

Bir takipçisinin “o zaman almaya devam et” mesajına da yanıt veren Musk, bunu yapmaya devam edeceğini söyledi.

Elon Musk’ın DOGE’yi desteklemeye ve satın almaya devam edeceğini açıklamasının ardından popüler meme token %15 oranında yükseldi.

Geçtiğimiz günlerde Keith Johnson isimli bir ABD vatandaşı Elon Musk’ı Dogecoin üzerinden piyasa manipülasyonu ve dolandırıcılık yapmakla suçlamış ve yüklü miktarda tazminat istemişti.

Johnson mahkemeye sunduğu dava dilekçesinde şu ifadelere yer vermişti.

“Davalılar (Elon Musk ve şirketleri) DOGE’un hiçbir değeri olmadığı halde meşru bir yatırım olduğunu yanlış ve aldatıcı bir şekilde iddia etmektedirler”

Görünen o ki Musk, Dogecoin’e olan desteğini ayı piyasasında da devam ettirecek.

Musk’ın destekleriyle geçtiğimiz boğa sezonu içerisinde 1$’a yaklaşan Dogecoin zirvesinden %93 düşerek, Şubat 2021’deki seviyelerden işlem görüyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu