binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriDogecoinElon Musk'tan Kripto Para Açıklaması: 'Her Şeyinizi Bu Coine Yatırmayın!'

Elon Musk’tan Kripto Para Açıklaması: ‘Her Şeyinizi Bu Coine Yatırmayın!’

Tesla CEO'su Elon Musk, The Wall Street Journal'ın CEO Konseyi Zirvesi'nde Dogecoin hakkında bir uyarıda bulundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para birimleriyle ilgili ilgi çekici açıklamaları ve eylemleriyle tanınan Tesla CEO’su Elon Musk, The Wall Street Journal’ın CEO Konseyi Zirvesi’nde Dogecoin hakkında bir uyarıda bulundu.

Elon Musk’tan Yatırımcılara Uyarı: ‘Dogecoin Üzerine Bahse Girmeyin’

Tartışmalı girişimci, yatırımcıları her şeyi meme kripto para birimine yatırmamaları konusunda uyardı.

Bu uyarıya rağmen Dogecoin’in kendisi için özel bir yere sahip olduğunu açıkça ifade etti. Kripto paranın cazibesini karakteristik mizahına ve köpek motifine bağlayan Musk, Dogecoin’i dijital para birimleri alanında kişisel favorisi olarak yeniden teyit etti.

Musk’ın Dogecoin ile olan ilişkisi, Dogecoin’in popülerliğini önemli ölçüde artırdı. Kendi kendini “Dogefather” ilan eden Musk, 2021’in başlarında keskin bir yükselişe tanık olan kripto para biriminin değerinin artmasında önemli bir rol oynadı.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Çok Sayıda Altcoin Paritesini Delist Etti!

Bunun başlıca nedeni de coini onaylayan tweetleri oldu. Mizah ve köpeklerle olan bağlantısının, bu tür yatırımlarla ilişkili dalgalanma ve risklere rağmen coini kendisine özellikle sevdirdiğini belirtti.

Musk’ın Twitter’ın ikonik kuş logosunu kısa süreliğine Doge olarak değiştirme hamlesi Nisan ayında heyecan yaşatmış ve Dogecoin’in değerini %8 oranında artırmıştı. Bununla birlikte, bu karar kısa sürdü ve kuş logosu kısa süre sonra eski haline getirildi.

Twitter’ın yeni CEO’su olarak NBCUniversal’ın eski küresel Reklamcılık ve Ortaklıklar Başkanı Linda Yaccarino’nun atanması son hamlesi oldu. Bu da Twitter’ın Dogecoin’i entegre etme ihtimalini azaltıyor.

Dogecoin’in gerçekleşmemiş entegrasyonu ne olursa olsun, Musk’ın Dogecoin üzerindeki etkisi önemli olmaya devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail