Kripto HaberleriHaberlerEski Bakkt CEO'su Yeni ABD Senatörü Kelly Loeffler Trump'ın Çalışma Kuruluna Seçildi

Eski Bakkt CEO’su Yeni ABD Senatörü Kelly Loeffler Trump’ın Çalışma Kuruluna Seçildi

Takip et

Bilindiği Eski Bakkt CEO’su Kelly Loeffler’ın ABD senatörlüğüne seçilmesi başta Trump olmak üzere bazı grupların tepkisiyle karşılanmış ancak Loeffler yine de senatörlük koltuğuna oturmuştu.

Ancak Trump Loeffler’a olan olumsuz tutumundan vazgeçmiş olacak ki Senatör’ü çalışma kuruluna dahil etti. Loeffler paylaştığı bir tweetle söz konusu haberi doğruladı ve virüsle mücadele ekibine dahil edildiği için Başkan Trump’a teşekkür etti:

Söz konusu çalışma kurulu, coronavirüsün yaralarını sarmak ve Amerika’nın normal yaşamına yeniden dönmesini sağlamak adına Başkan’a tavsiyeler verecek.

Bakkt, bir kripto para hizmet platformudur. Bakkt, Microsoft ve Starbucks gibi birçok şirketi arkasına alarak New York Menkul Kıymetler Borsası’nı kuran şirketin bir iştiraki olarak piyasaya sürüldü ve kurumsal yatırımcıların kripto para kullanımını arttırmayı amaçlıyor.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları