Haberler

Eski Bakkt CEO’su Yeni ABD Senatörü Kelly Loeffler Trump’ın Çalışma Kuruluna Seçildi

Trump'ın Loeffler'a olan olumsuz tutumu herkesçe malum ancak bu son gelişme aradaki buzların eridiğinin göstergesi olabilir.

Bilindiği Eski Bakkt CEO’su Kelly Loeffler’ın ABD senatörlüğüne seçilmesi başta Trump olmak üzere bazı grupların tepkisiyle karşılanmış ancak Loeffler yine de senatörlük koltuğuna oturmuştu.

Ancak Trump Loeffler’a olan olumsuz tutumundan vazgeçmiş olacak ki Senatör’ü çalışma kuruluna dahil etti. Loeffler paylaştığı bir tweetle söz konusu haberi doğruladı ve virüsle mücadele ekibine dahil edildiği için Başkan Trump’a teşekkür etti:

Söz konusu çalışma kurulu, coronavirüsün yaralarını sarmak ve Amerika’nın normal yaşamına yeniden dönmesini sağlamak adına Başkan’a tavsiyeler verecek.

Bakkt, bir kripto para hizmet platformudur. Bakkt, Microsoft ve Starbucks gibi birçok şirketi arkasına alarak New York Menkul Kıymetler Borsası’nı kuran şirketin bir iştiraki olarak piyasaya sürüldü ve kurumsal yatırımcıların kripto para kullanımını arttırmayı amaçlıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu