binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinEski SEC Başkanı Jay Clayton, Bitcoin Spot ETF'lerin Onayı Hakkında Konuştu: Ne...

Eski SEC Başkanı Jay Clayton, Bitcoin Spot ETF’lerin Onayı Hakkında Konuştu: Ne Beklediğini Açıkladı

SEC eski başkanı Jay Clayton, katıldığı bir TV programında Bitcoin Spot ETF'leri ve bunların potansiyel onayını ele aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

SEC eski başkanı Jay Clayton yakın zamanda verdiği bir röportajda, uzmanların gerçeğe dönüşmek üzere olduğuna inandıkları Bitcoin Spot ETF’lerinin potansiyel onayına ilişkin ilgi çekici bilgiler sundu.

SEC’in tutumu hakkında samimi bir şekilde konuşan Clayton, Bitcoin ETF’lerinin onaylanmasının kaçınılmaz olduğunu öne sürerek, yetkilendirilmelerine giden yolda hiçbir engel kalmayabileceğini vurguladı. Clayton, özellikle bu tür ETF’lerle ilgili açıklama gereklilikleri konusundaki rahatlıklarını vurgulayarak SEC’in ilerlemesini takdir etti.

Clayton şeffaflığın önemini vurgulayarak yatırımcıların bir BTC ETF’sine yatırım yapmanın içerdiği maliyetler ve riskler hakkında tam olarak bilgi sahibi olmalarının gerekliliğine işaret etti. Temel Bitcoin piyasasının sağlamlığını anlamanın önemini ele alan Clayton, son birkaç yılda piyasanın verimliliğinde kaydedilen ilerleme ve gelişmelere dikkat çekti.

İlgili Haber  Son Dakika: Beklenen Bitcoin Spot ETF Onayı Öncesi SEC Başkanı Gary Gensler Kripto Para Açıklaması Yaptı

Bu ETF’leri destekleyen teknoloji ve altyapıdaki gelişimi destekleyen Clayton, saklama, oluşturma ve geri ödeme süreçlerinin yalnızca Bitcoin için değil, potansiyel olarak genel finansal ortam için de önemli bir adım olduğunu söyledi.

Bitcoin Spot ETF’lerin onayı için zaman çizelgesi sorulduğunda Clayton, yanılma olasılığını kabul etmekle birlikte, Bitcoin ETF’lerin yakında onaylanacağına dair güven duyduğunu ifade etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail