Kripto HaberleriBitcoinEskiden Bitcoin'i Desteklemeyen Ünlü İsimden Dikkat Çeken Açıklamalar

Eskiden Bitcoin’i Desteklemeyen Ünlü İsimden Dikkat Çeken Açıklamalar

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bugüne kadar Bitcoin karşıtı olarak tanınan ve yatırım firması Sanders Morris Harris’in başkanı ve sigorta devi Prudential’in eski CEO’su olan George Ball, pandemi sonrası yaşanan krizin etkisiyle sınırsız şekilde dolar basma yoluna giden FED’in tutumu sonrası yatırımcıları Bitcoin’e yatırım yapmaya davet etti.

Kriz anında güvenli bir liman olarak değerlendirdiği BTC’yi desteklediğini belirten Ball, FED’in tutumunun sonsuza dek süremeyeceğini ve aslında bugüne dek hiç desteklemediği Blockchain ekosistemi ve Bitcoin’i şu an makul şekilde değerlendirdiğini belirtti.

Vergilerin yükseltilmemesi halinde para basımının devam etmesinin doların değerini düşüreceğini belirten Ball, bu durumun menkul kıymetleri kötü etkileyeceğini de sözlerine ekledi.

Özellikle son zamanlarda BTC karşıtı olan çoğu dev şirket (JPMogan gibi) geçen senelerde olan karşıt tutumlarını değiştirdi. Özellikle korona virüs pandemisi sonrası birçok sektörün yok olacağını düşünen ve FED’in politikaları yüzünden dolara güveni kaybolan dev şirketler, Blockchain ve Bitcoin teknolojisine her ne kadar eskiden sırt çevirmiş olsalar da son dönemde bu teknolojilere entegre olabilmek için sıraya girmiş durumdalar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları