bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriEthereumEthereum Ağındaki İşlem Sayısı Rekor Seviyeye Çıktı

Ethereum Ağındaki İşlem Sayısı Rekor Seviyeye Çıktı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Etherscan verilerine göre 24 saate içerisinde Ethereum ağında yapılan işlem sayısı 1 milyon barajını aştı. Bu kadar işlem yapılmasına rağmen ağda herhangi bir yavaşlık ya da çökme olmaması Ether ağına bir kez daha güven duyulmasını sağladı.

Uzun zamandır bu seviyelere yükselmemiş olan ağdaki işlem sayısı en son 1 milyon barajını geçtiğinde tarih 2018’in Mayıs ayını gösteriyordu. Bitcoin’in ciddi yükselişleri ile beraber şüphesiz ETH de en çok tercih edilen kripto paraların başında geliyor. Hal böyle olunca Ether’deki işlem sayısı ciddi yükseliş yaşamış durumda.

ETH ağındaki işlem hacminin rekoru ise Ocak 2018 tarihinde gerçekleşti. O dönem gün içerisinde 1 milyon 350 bin işlem yapılarak 24 saat içinde en fazla işlem yapılan gün olarak tarihe geçmişti.

Öte yandan bu yükselişlere ETH ağını kullanan birçok altcoinin etkisi de büyük.

Ethereum fiyat performansına baktığımız zaman 303 dolar seviyesinde işlem görüyor. 32 milyar dolarlık piyasa hacmi ile karşımıza çıkan Ether, şu an dünyanın en büyük ikinci kripto parası konumunda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları