coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumEthereum ETF'lerinde Kritik Gelişme Oldu: İşlem Görmek Üzereler! İşte Son Bilgiler

Ethereum ETF’lerinde Kritik Gelişme Oldu: İşlem Görmek Üzereler! İşte Son Bilgiler

Ethereum ETF'lerinin alım satımlara açılması için gereken gelişmelerden biri nihayet geride kaldı. İşte analistlerin açıklamaları.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum ETF piyasasında yer alma yarışında çok sayıda firma güncellenmiş kayıt beyanlarını sundu.

Çalışma haftasının son saatlerinde sunulan bu başvurular, firmalar Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan son imzayı beklerken, tohum yatırımları ve ücretler hakkında ek ayrıntılar sağlıyor.

BlackRock, VanEck, Franklin Templeton, Grayscale Investments, Invesco Galaxy ve 21Shares, Cuma günü öğleden sonra bu güncellenmiş beyanları sunan firmalar arasındaydı. Bugüne kadar, ihraççılardan ikisi ücretlerini açıkladı. Mayıs ayında Franklin Templeton, Ethereum ETF’si için ücretini %0.19 olarak belirledi. Dün VanEck, ücretinin %0.20 olarak belirleneceğini açıkladı.

İlgili Haber  Bloomberg Analisti Bugün Büyük Gün Dedi, Olacakları ve ETH ETF'lerinin İşlem Göreceği Tarihi Açıkladı

Bloomberg ETF kıdemli analistlerinden Eric Balchunas, dün yayınladığı bir gönderide ücret açıklamalarını yorumladı:

“VanEck de dahil oldu ve ücretleri de %0,20 olacak, ki bu oldukça düşük, Franklin’in %0,19’luk ücreti civarında. Bu, BlackRock üzerinde en azından %0.30’un altında kalması için bir miktar baskı oluşturuyor. Öyle görünüyor ki Ethereum, Bitcoin kadar düşük ya da daha da düşük ücretlere sahip olacak.”

Şirketler de Cuma günü tohum yatırımlarını açıkladılar. 21Shares Core Ethereum ETF’nin destekçisi olan 21 Shares, fonun çekirdek sermaye yatırımcısıydı. Yenilenmiş başvurusuna göre, sponsor 18 Haziran’da 20.000 hisse satın alarak 340.739 dolarlık bir tohum yatırımına katkıda bulundu.

Analistler, bu ETF’lerin 2 Temmuz civarında işlem görmeye başlamasını bekliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları