EthereumHaberler

Ethereum (ETH) İşlem Ücreti Krizin Ortasında Şaşkınlık Yaşattı: Tam 86 Bin Dolar

İşlem ücreti 86 bin dolar olan ETH aktarımı görenleri hayrete düşürdü.

İki gündür çöküşe geçen piyasaların şoku hem kripto para hem de itibari para gündemini meşgul ederken kayıtlara geçen ETH ağındaki 86,000 dolarlık işlem ücreti görenleri şaşkına çevirdi. İşin ilginç olanı ise aktarımı gerçekleşen değerin “0” olmasıydı.

Dün gece saatlerinde gerçekleşen aktarım işlemi tam da Ethereum fiyatının 100 doların altında işlem gördüğü anlarda yapıldı.

Kripto para borsası Coinone’a ait bir cüzdandan kime ait olduğu bilinmeyene bir cüzdana yapılan ve işlem değeri “0” olan aktarım işlemi için 656 ETH (86,000 dolar) ödenen işlemin ardındaki gerçek gizemini koruyor.

Kripto topluluğu bu gibi olaylara çok da yabancı değil aslında. Nitekim daha önce 22 dolar değerindeki 0.15 ETH aktarımı için 450 bin dolar ödenmişti. Yine Bitcoin ve Litecoin’de de benzer olaylara şahitlik edilmişti ancak şu da var ki bu seferki durumun sebebinin bir “hata” olabileceği kuvvetle muhtemel görünüyor.

Diğer taraftan profesyonelce hazırlanmış bir kara para aklama şüpheleri de akıllara gelen ihtimaller arasında yer alıyor. Şimdilik konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmış değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu