EthereumHaberler

Ethereum’un (ETH) Şansı Dönüyor mu?

Dünyanın en büyük yatırım firmalarından Fidelity'den ETH yatırımcılarını sevindirecek haber geldi.

Kripto para sektörünün en büyük ikinci değeri Ethereum (ETH) son zamanlardaki düşüşü ve Istanbul güncellemesi ile gündemdeydi. Istanbul güncellemesinin beklenen yükselişi sağlayamaması yatırımcıları mutsuz etse de son gelen haber yatırımcılar için umut vaat eder nitelikte.

Fidelity’den Ethereum (ETH) Yatırımcılarını Sevindirecek Bir Haber Geldi

Dünyanın en büyük yatırım firmalarından Fidelity Bitcoin’den sonra Ethereum’u da destekleyebileceklerini açıkladı.

Fidelity Digital Assets Başkanı Tom Jessop, Ethereum’la ilgili birçok çalışma gerçekleştirdiklerini ve 2020 yılında Ethereum’u desteklemeye başlayabileceklerini açıkladı.

Jessop, Bitcoin’i destekleme kararlarında kurumsal yatırımcılardan gelen taleplerin etkili olduğunu ve benzer bir taleple karşılaşmaları halinde Ethereum’u da listeleyebileceklerini dile getirdi.

Fidelity yakın zamanda New York finansal regülatöründen yatırımcılara kripto para hizmeti verebilmek adına BitLicense almayı başarmıştı. Fidelity’nin BitLicense alması ve 2. bir kripto parayı destekleme yoluna gitmesi sektör açısından son derece önemli bir gelişme olarak görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu