Kripto HaberleriHaberlerFBI Başkanı Bitcoin ve Kripto Paralar İçin Önemli Açıklamalarda Bulundu

FBI Başkanı Bitcoin ve Kripto Paralar İçin Önemli Açıklamalarda Bulundu

Takip et

Geçtiğimiz günlerde ABD’li senatörlerce ABD’nin iç güvenliğini tehdit eden konular üzerinde konuşuldu. Kripto paraların da gündeme geldiği bu toplantıda FBI Başkanı Christopher Wray de bu konu hakkında görüşlerini bildirdi.

Kripto paralar ABD için tehdit oluşturuyor ve biran önce regülasyona uğraması gerekiyor diyen Wray şu ifadeleri kullandı:

Kripto paralar şu anda ciddi sorunlar teşkil ediyor. Günümüze bakıldığı zaman ileride kripto paraların bugünkünden daha daha fazla kullanılacağı son derece açık. Her ne kadar bu konuda yetkili isim ben olmasam da kripto paraların biran önce regülasyona uğraması gerekiyor.

Son zamanlarda birçok devletin gündeminde olan kripto paralar yatırımcılardan çok devletleri ilgilendiren bir piyasa oldu. Geçtiğimiz günlerde Çin ve Türkiye kendi kripto paralarını çıkaracağını duyurdu. ABD’nin de bu atılımlara kayıtsız kalmayacağı ve Libra’ya izin verip kendi kontrolünde tutacağı öngörülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları