binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinFinans Devi Bank of America, ABD Tahvilleri Konusunda Uyardı! Piyasalar Hareketlenebilir!

Finans Devi Bank of America, ABD Tahvilleri Konusunda Uyardı! Piyasalar Hareketlenebilir!

Bank of America, ABD Hazine tahvillerinde devam eden satışların hem geleneksel hem de kripto para piyasalarını etkileyebileceğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Finans devi Bank of America (BAC), ABD Hazine tahvillerinde devam eden satışların hem geleneksel hem de kripto para piyasalarını etkileyerek geniş kapsamlı sonuçlar doğurabileceği konusunda sert bir uyarıda bulundu.

Bank of America, ABD Hazinesi Satışlarının Tetiklediği Potansiyel Piyasa Dalgalanması Konusunda Uyardı

ABD Hazine tahvillerindeki mevcut gerileme, fiyatların 200 günlük basit hareketli ortalamalarının önemli ölçüde altına düşmesi ve getirilerin son yılların en yüksek seviyelerine ulaşması nedeniyle endişeye neden oluyor.

Tahvil fiyatları ve getirileri arasında ters bir ilişki olduğunu unutmamak gerekir.

Bank of America Securities, tarihsel olarak Hazine tahvillerindeki bu tür aşırı satış koşullarının büyük piyasa olaylarının habercisi olduğunu ve kripto para birimleri de dahil olmak üzere küresel finans ortamının çeşitli sektörlerini etkilediğini öne sürüyor.

İlgili Haber  Milyarder Kripto Devi Justin Sun'ın 1.1 Milyar Dolarlık Kripto Parası Var: İşte Altcoin Portföyü

Mevcut aşırı satım durumu, 2021’in başlarında gözlemlenen ve Bitcoin’in 60.000 doları aşarak eşi benzeri görülmemiş seviyelere yükseldiği senaryoyla benzerlikler taşıyor.

Ancak, Mayıs 2021’in kapanışında Bitcoin’in değeri 30.000 dolara geriledi. Bu model, kripto para sektörü de dahil olmak üzere daha geniş piyasaların yakında yüksek fiyat oynaklığı yaşayabileceğine işaret ediyor.

Potansiyel piyasa değişimlerinin geniş kapsamlı etkileri olabileceğinden, yatırımcıların tetikte olmaları ve hem ABD Hazine piyasasında hem de daha geniş finansal ortamda gelişen durumu yakından takip etmeleri tavsiye edilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail