Kripto HaberleriBorsaFinansal Hizmet Şirketi Genesis Krizi İçin Çözüm Önerisi Sundu

Finansal Hizmet Şirketi Genesis Krizi İçin Çözüm Önerisi Sundu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Amerika merkezli yatıırm ve finansal hizmet şirketi Houlihan Lokey, iflasın eşiğinde olan kripto komisyon girişimi Genesis ve ana firma DCG’nin yaşadığı likidite krizi için alacaklılar adına bir çözüm önerisi sundu.

En büyük 10 kripto para borsası arasında bulunan Gemini’nin kurucu ortağı Cameron Winklevoss, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Gemini Earn kullanıcılarının varlıklarını nasıl kurtaracağına dair bir açıklama yaptı.

“Earn Güncellemesi: Bugün Houlihan Lokey, alacaklılar komitesi adına Genesis ve DCG’nin likidite sorununu çözmek için bir yol haritası sundu.”

Winklevoss, bu kritik bilgiyi önemli kaynaklardan elde ettiğinin altını çizdi. Gemini kurucu ortağına göre alacaklı komitesi bu hafta içinde ilk yanıtı alacak.

Dev borsa, Gemini Earn sisteminin Genesis yüzünden aksaması nedeniyle 6 Aralık’ta bir alacaklı komitesi kurdu. Resmi olmayan bilgilere göre Genesis’in Gemini Earn kullanıcılarına 900 milyon dolarlık bir borcu bulunuyor. Genesis ise ana şirketi DCG’den 1.6 milyar dolar alacaklı durumda.

Digital Currency Group (DCG), hisse senedi piyasalarında işlem gören en büyük Bitcoin vadeli fonu olan GBTC’yi yöneten Grayscale’ın da ana şirketi. Genesis kaynaklı yaşanan sorun, Grayscale’ın BTC fonu üzerinde de büyük baskıya neden oluyor. Bu sebeple sorunların çözülmesi piyasadaki tedirginliğin yatışması için son derece önemli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları