AnalizBitcoinEthereumSolana

FTX ABD Başkanı, “Bitcoin (BTC) Eski Gücünü Yitirecek!”

Brett Harrison, Bitcoin, Ethereum ve Solana'yı değerlendirdi, işte detaylar!..

ABD’nin en büyük kripto borsası FTX‘in Başkanı Brett Harrison CNBC’de yayınlanan bir röportajda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana‘yı (SOL) değerlendirdi.

Bitcoin’in (BTC) pazar payı hakimiyetini giderek Solana ve Ethereum’a kaptıracağını belirten Harrison, BTC’nin eski gücünü yitireceğini iddia etti.

Ether ve Solana gibi alternatif proof-of-stake varlıklarının ve diğer alternatif paraların hepsi piyasa değeri açısından toparlanma yaşıyor. Zamanla toplam pazar payının sadece tek bir varlıktan -Bitcoin’den- gelme eğilimi azalacak!

diyen Harrison, kurumsal yatırımcıların tahmin edildiği kadar kripto alanına giriş yapmadığını söyledi. CEO’ya göre dünyanın en büyük yatırımcıları bu alana tam bir giriş yapmadan önce daha fazla düzenleyici netlik bekliyor. Harrison ayrıca

Emeklilik fonları, aile ofisleri ve kriptoya girmek isteyen büyük bankalarla yüzlerce görüşme yapıyoruz. Tüm çalışanlar özel olarak kriptoya giriyor ancak gerçek şirketlerin kendileri henüz bu sektörde yer almış değil.

dedi.

Bunun bir uyum ve düzenleme sorunu olduğunu belirten ünlü CEO büyük şirketler için “Birçoğu ABD’de ve bizimki gibi borsaların etrafında daha fazla düzenleyici netlik olması için düğmeye basılmasını bekliyor.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu