HaberlerKripto Para

FTX Bir Bitcoin ve Kripto Şirketini Daha Batmaktan Kurtardı!

BlockFi, kripto para borsası FTX ile bir kredi anlaşması imzaladığını açıkladı.

Piyasada önde gelen kripto para borç verme platformu olan BlockFi, kripto para borsası FTX ile bir kredi anlaşması imzaladığını açıkladı.

Şirketin CEO’su Zach Prince Twitter hesabından yaptığı açıklamada, kripto borsası devi FTX’ten 250 milyon dolarlık bir kredi aldıklarını duyurdu.

“Bugün BlockFi, bilançomuzu ve platform gücümüzü daha da güçlendiren bir sermayeye erişim sağlamak için FTX ile 250 milyon dolarlık bir döner kredi tesisi ön sözleşmesi imzaladı.”

Zach Prince paylaşımlarının devamında FTX’den sağlanan kredi gelirlerinin, tüm hesap türlerinde (BIA, BPY ve kredi teminatı) sözleşmeye dayalı olarak ve tüm müşteri bakiyelerine tabi olmasının amaçlandığını belirtti.

Prince, söz konusu kredinin gerektiğinde kullanılacağını da ekledi.

Son haftalarda kripto para piyasasında yaşanan oynaklığa rağmen platformun ve ekibin özverili bir şekilde çalıştığını belirten ünlü CEO, FTX ile yapılan kredi anlaşmasının “BlockFi’nin müşterilerine hizmet etme ve fonlarının korunmasını sağlama taahhüdünü” pekiştirdiğini ifade etti.

“Bu anlaşma, BlockFi ve FTX arasında gelecekteki işbirliğini ve yeniliği de ortaya çıkarıyor. Bu, kripto pazarlarının gücüne ve erişilebilirliğine olan bağlılığımızda ileriye doğru atılmış önemli bir adımdır.”

BlockFi müşterilerine de seslenen Prince, şirketin sadece müşteriler için çalıştığını ve geçmişteki birçok fırtınayı güçlü bir şekilde atlattığını hatırlattı.

FTX’in BlockFi’ye yaptığı destek sonrası, bir kripto kredi kuruluşu daha batmaktan kurtarıldı yorumları yapıldı. FTX CEO’su geçtiğimiz günlerde zor durumda olan kripto kredi şirketlerine yardım edebileceklerini açıklamıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu