Kripto HaberleriBorsaFTX CEO'su Sam Bankman-Fried, Kripto Paraların Geleceği Hakkında Konuştu!

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Kripto Paraların Geleceği Hakkında Konuştu!

Takip et

Milyarder kripto para yatırımcısı Sam Bankman-Fried, ABD yönetiminin bir yıl içinde kripto sektörü için kurallar hazırlayacağını söyledi.

FTX borsasının kurucusu, New York’taki SALT konferansında çeşitli açıklamalar yaptı.

Bankman-Fried, daha önce yaptığı açıklamasında ABD’de dijital varlık endüstrisi için doğru işler yapılmasını sağlayacak yönde adımlar atılmasına şaşırdığını söylemişti.

Ünlü CEO, Washington DC’de kripto için yeni kurallar için bir taslak yasa tasarısı veya başka bir çerçevenin hazırlanmakta olduğunu söyledi.

İlgili Haber
Kripto Para Borsası FTX, Köklü Yatırım Şirketinin Yüzde 30'unu Satın Aldığını Duyurdu!

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, ABD’de 1 Yıl İçerisinde Kripto Paralar İçin Bir Yasa Tasarısı Hazırlanacağını Söyledi

Bitcoin borsası FTX’in CEO’su, ABD’li yetkililerin kripto para sektörü alanında bir şeyleri anlama çabaları karşısında şaşkın olduğunu bildirdi.

FTX CEO’su, insanların bir şeyleri anlamaya çalışma biçimine şaşırdığını söyledi. Sam Bankman-Fried konferans sırasında Washington’da kripto para endüstrisi adına lobicilik yaptığını da sözlerine ekledi. CEO, kısa süre önce kripto endüstrisinde mantıklı bir düzenlemeye ihtiyaç olduğunu söylemişti.

Bankman-Fried, SALT konferansında şunları ifade etti:

“Washington’daki pek çok insanın doğru şeyi nasıl yapabileceklerini anlamaya çalışmaları beni oldukça şaşırttı. ABD Kongre üyelerinin bir yıl içinde dijital varlıklar için yeni kurallar belirleyen bir yasa tasarısı ya da başka bir çerçeve hazırlayacaklarını düşünüyorum.”

Milyarder isim, kripto sektörünü vuran düşüş dalgası sonrasında mali sıkıntılar yaşayan birçok şirkete finansal yardımlar yapmıştı. CEO, bu şirketlerin kripto kışını sağ salim atlatmasını gerçekten içten bir şekilde istediğini söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları