AltcoinHaberler

Galatasaray Fan Token’dan Yüzde 400’lük Müthiş Yükseliş!

İlk işlem gününde yüzde 400’lük bir yükseliş yaşayarak yatırımcılarını memnun eden GAL şubat ayında 10 TL'den satışa sunulmuştu.

Geçen günkü haberimizde de belirttiğimiz üzere Chiliz.net Galatasaray’ın taraftar tokenı olan Galatasaray Fan Token’ı (GAL) listelediğini duyurmuştu. Alım satım işlemlerine henüz açılmış olan GAL ilk işlem gününde yüzde 400’lük bir yükseliş yaşayarak yatırımcılarını memnun etti.

İlgili Haber
Galatasaray Taraftar Tokenı $GAL Chiliz.net’te Listelendi!

Galatasaray ve Blockchain şirketi Chiliz’in ortaklaşa girişimiyle oluşturulan GAL, şubat ayında piyasaya arz edildi ve token başına 10 TL’den alıcı buldu. Chiliz.net’te listelenmesinin ardından GAL/CHZ işlem çifti ile ticarete açılan söz konusu token, şubat ayındaki 10 TL’lik fiyata oranla 7 dolardan işlem görerek yüzde 400’lük bir değer artışı yakalamış oldu.

Yayın saatine göre 5 dolardan işlem gören token arz fiyatının hala yuzde 230 üzerinde işlem görüyor.

Kullanıcılarına VIP maç bileti, antrenman ziyareti ve ödül puanları kazanma gibi ayrıcalıklar sunan GAL şimdiden göz doldurmayı başarmış görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu