EthereumHaberler

Google’dan Geri Adım: Yasakladığı Ethereum Cüzdan Uygulamasına Tekrar İzin Verdi

Google, MetaMask uygulamasını Android platformu üzerinden askıya alma kararını geri çekti.

Bilindiği gibi Google 26 Aralık 2019’da Metamask’ın Android uygulamasını askıya almıştı ancak yeni bir kararla askıya alma uygulamasından vazgeçti. Google, Android üzerinden kripto para madenciliğini yasaklama politikasına istinaden böyle bir yola başvurmuştu.

264 bin aktif kullanıcısı olan MetaMask, kullanıcılara kripto paralarını yönetmelerine imkan sağlayan bir Ethereum cüzdanı ve DApp tarayıcısı uzantısıdır. Dünya çapında üne sahip olan MetaMask, 1.3 milyonu aşkın indirilme oranıyla en gözde Ethereum cüzdanlarından biri durumunda.

Uygulamanın askıya alınması başta itirazlara sebep olmuş ancak Google bu itirazları görmezden gelmişti fakat artan itirazlar ve MetaMask’a gelen destekler etkili oldu ve Google dikkatli bir değerlendirme aşamasından sonra uygulamanın kullanımına izin verdi.

MetaMask’tan Mutluluk Belirten Mesaj

MetaMask, Twitter’dan attığı şu tweetle uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirdi: “Yeni yılınız kutlu olsun! Google dikkatli bir değerlendirmeden sonra mobil uygulamamızı Google Play (Android) mağazasına tekrar ekledi. Destekleri için herkese teşekkür ederiz.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu