AltcoinHaberlerKripto Para

Gucci Bu Altcoin’den Aldı, Fiyat Yüzde 60 Yükseldi!

Gucci RARE aldığını açıkladı.

Lüks giyim denince akla ilk gelen markalardan biri olan Gucci, kripto para sektörü ve Web3’le ilgilenmeye devam ediyor.

Bu bağlamda NFT pazarı SüperRare ile yeni bir ortaklık kurdu.

Coindesk’in haberine göre, Gucci NFT pazarı SuperRare ile kurduğu ortaklık kapsamında SuperRareDAO’ya katılmak için 25.000 $ değerinde SuperRare (RARE) tokeni satın aldı.

Gucci, burada 29 sanatçının NFT’lerinden oluşan “Vault Art Space” isimli serginin başlatacak.

Sergi, Gucci’ye ait olan web sitesinde üç aşama halinde olacak. İlk aşama 23 Haziran – 1 Temmuz 2022, ikincisi 7 Temmuz – 15 Temmuz arasında üçüncüsü ise 21 Temmuz – 29 Temmuz arasında gerçekleşecek.

Gucci Vault CEO’su Nicolas Oudinot konuyla ilgili şunları söyledi:

“Bu çok yönlü sanatçı grubunun vizyonunu güçlendirmek için karşılıklı çabalarımıza güvenebileceğimizi bilerek SuperRare ile anlaştık.

SuperRare’in sanatçılara çalışmalarını yenilikçi bir şekilde sergilemeleri için bir platform sağlama ve merkeziyetsizliği geliştiren bir platform sağlama yeteneği bizi büyüledi.”

SuperRare’in kurucu ortağı ve baş ürün sorumlusu Jonathan Perkin ise “NFT sanatçıları sanatlarını SuperRare teknolojisiyle güçlendirecek ve kendi alanlarında sanat satacaklar.” dedi.

Haberin ardından yükselişe geçen RARE, %63 oranında bir sıçrama yaşadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu