coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinHerkes Bitcoin Spot ETF'ler İçin Onay Beklerken, Uzman İsim Başka Bir Olasılığa...

Herkes Bitcoin Spot ETF’ler İçin Onay Beklerken, Uzman İsim Başka Bir Olasılığa Dikkat Çekti: “Hiç Kimse Bunu Beklemiyor”

Georgetown University'de doçent olan James Angel, yaptığı açıklamasında SEC'in uygulayabileceği erteleme taktiğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin Spot ETF’lerinin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından yakında onaylanacağına dair yaygın beklentiye rağmen, bir analist ufukta başka bir ertelemenin olabileceğini öne sürüyor.

Georgetown University’de öğretim görevlisi olan James Angel, SEC’in spot bitcoin ETF’sinin piyasaya sürülmesini daha da ertelemek için çeşitli stratejiler uygulayabileceği konusunda uyarıyor. Angel, “SEC’in işleri daha da yavaşlatmak için kullanabileceği bir dizi yol var” dedi.

SEC’in başvuru sahiplerine şöyle diyebileceğini açıkladı:

“Eğer bugün bir cevap istiyorsanız, o da hayır olacaktır. Yapmanızı istediğimiz şey başvurunuzu geri çekmek ve süreci yeniden başlatmak için yeniden başvuru yapmak.”

İlgili Haber  Bitcoin Spot ETF Bugün Onaylanacak Diyen Gazeteci Yeniden Konuştu: Bu Kez Fikir Değiştirdi

Angel, son karar tarihlerinin varlığına rağmen, SEC’in başvuru sahiplerini gönüllü olarak bir gecikmeyi kabul etmeye ikna etmek için önemli bir güce sahip olduğuna dikkat çekti. Başvuru sahiplerinin konuyu mahkemeye taşıma seçeneğine sahip olmalarına rağmen, böyle bir sürecin aylar sürebileceğini de sözlerine ekledi.

Bloomberg analistleri, BTC Spot ETF’ler için onay olasılığının %90 olduğunu bildirmişti. Bununla birlikte geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve başvuruların reddedilebileceğini öne süren Matrixport raporu da ses getirmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail