BorsaHaberler

Huobi, Blockchain Türkiye Platin Üyeliğini Duyurdu

Huobi BCTR platin üyeliği ile birçok başarılı ve önde gelen markayla birlikte Türkiye’deki Blockchain teknolojilerini güçlendirme çalışmalarında yer alacak.

Dünyanın önde gelen kripto para alım-satım platformlarından Huobi, Blockchain Türkiye Platformu’nun platin üyesi olduğunu duyurdu. Bu üyelik sayesinde Türkiye’deki Blockchain gelişimini destekleyen ilk global platform olan Huobi, finansal hizmetleri kuvvetlendirmek ve global zenginliğin herkes için ulaşılabilir hale gelmesini sağlamak hedefini de önemli ölçüde gerçekleştirmiş oldu.

Huobi, BCTR platin üyeliği ile birçok başarılı ve önde gelen markalarla birlikte Türkiye’deki Blockchain teknolojilerini güçlendirme çalışmalarında yer alacak. Türkiye’de Blockchain gelişimini destekleyen ilk global kripto para alım-satım platformu olarak öne çıkan Huobi, söz konusu ortaklık girişimiyle Türkiye pazarına olan bağlılığını da bir kez daha kanıtlamış oldu.

Huobi Türkiye Genel Müdürü Alphan Göğüş, BCTR Platin üyeliğiyle hakkında şunları ifade etti:

Blockchain, şeffaf ve güvenli oluşumu ile ‘geleceğin teknolojisi’ olarak tanımlanıyor ve aynı zamanda yeni iş modellerinin oluşturulmasına yardımcı oluyor. Finans ve teknoloji sektörleri başta olmak üzere yeni ürünler ve hizmetler geliştirmek için Blockchain teknolojilerine yatırımlar yapılıyor. Biz de Huobi Türkiye olarak değişimi desteklemenin önemine inanıyoruz ve BCTR’ye üye olmaktan gurur duyuyoruz. Merkezi olmayan bir sistemde Türkiye’nin bölgesel liderliğini güvence altına almak için BCTR’nin vizyonunu destekliyoruz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu