BorsaHaberler

Huobi “Milyarlarca Dolarlık” Yeni Kripto Para Yatırım Fonunu Duyurdu! Hangi Alanlara Odaklanacak?

Kripto para borsası Huobi, milyarlarca dolarlık olarak nitelendirdiği yeni fonunu duyurdu. Fon hangi projelere odaklanacak?

Kripto para borsası Huobi Global, dünya genelinde kripto para projelerine yatırım yapmak için “milyarlarca dolarlık bir yatırım fonuyla” birlikte Ivy Blocks isimli girişimi başlattı.

Huobi’nin Yeni Girişimi DeFi ve Web 3 Ekosistemine Odaklanacak

Zhang’ın yaptığı açıklamaya göre yeni yatırım birimi daha iyi ve daha kapsayıcı DeFi (merkeziyetsiz finans) ve Web 3 Blockchain ekosistemine katkıda bulunmak için çalışacak.

Şirkete göre Ivy Blocks üç temel hizmet sunacak. Bunların ilki akıllı DeFi madenciliği ve gelir toplamak için bir varlık yönetim platformu görev görecek olan likidite yatırım departmanı olacak. Ayrıca bir kripto ve Blockchain inkübatörü olan Ivy Labs ve Blockchain ve kripto para araştırmalarına odaklanan Ivy Research de yeni hizmetler arasında yer alacak.

İlgili Haber
Huobi'den LUNA'ya Destek Açıklaması!

Ivy Blocks, yönetimi altında 1 milyar dolardan daha fazla kripto para varlığına sahip olmasıyla tanınıyor. Girişimin ilk projeleri arasında, Cube blok zinciri üzerine inşa edilmiş otomatik bir piyasa yapıcı (AMM) görevi gören ve aynı zamanda bir merkeziyetsiz borsa olan Capricorn Finance yer alıyor.

Coinbase ve Gemini gibi bazı kripto para borsalarının son kripto çöküşünün ardından maliyet düşürme politikaları izlemesine rağmen Huobi’nin bu tür yüksek maliyetli bir girişime girmesi dikkat çekti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu