HaberlerKripto Para

Huobi Yeni Bir Ortaklık Haberiyle Gündemde

Huobi'nin Birleşik Arap Emirlikleri‘nin tanınmış gayrimenkul şirketi Properties ile ortaklığı hem emlak sektörüne hem de kripto paralara değer katacak.

Huobi’nin Birleşik Arap Emirlikleri‘nin tanınmış gayrimenkul şirketlerinden biri olan Properties ile ortaklığa varması, kripto para birimlerinin emlak piyasasına adım atmasını sağladı.

Bu dev adımla kripto para birimlerinin kullanımının önemli ölçüde artması bekleniyor çünkü bu ortaklık sayesinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP ve daha birçok kripto para birimi emlak piyasasında kullanılabilir hale gelecek. Ayrıca bu yolla emlak piyasasının da canlanacağı öngörülüyor.

Properties gayrimenkul şirketinin CEO’su Feras Al Msaddi söz konusu ortaklık ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

Müşterilerimiz bu ortaklık sayesinde Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki spesifik noktalara yatırım yapabilecekler. Bilindiği gibi kripto para birimleri giderek daha da popüler bir yatırım haline geliyor ve biz de ortaklıkla işlem tercihlerini çeşitlendirmeyi tercih ettik. Bu girişimin ülkemizdeki emlak piyasasına da değer katacağını düşünüyoruz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu