Kripto HaberleriHaberlerİddia: Binance, Justin Sun'ın Huobi Teklifini Reddetti!

İddia: Binance, Justin Sun’ın Huobi Teklifini Reddetti!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son günlerde sıkça gündeme gelen Tron kurucusu milyarder Justin Sun ile ilgili bir iddia daha ortaya atıldı. Kripto kaynaklarına yansıyan habere göre sektör lideri kripto borsası Binance, Justin Sun’ın Huobi ile ilgili yaptığı teklifi geri çevidi.

CoinDesk’e konuşan bir anonim kaynak, Justin Sun’ın Huobi hisselerini Binance borsasına satmak için bir teklif yaptığını belirtti. Satış teklifi üzerine istişare yürüten Binance yöneticileri ise Huobi’nin halihazırda Çin ile bağlantılarının bulunduğuna karar verip teklifi reddetti.

Haber kaynağı, ünlü milyarderin hisse satışı için yaklaşık bir hafta önce Binance kurucusu Changpeng Zhao ile birebir kontak kurduğunu vurguladı.

Sun, İddiaları Reddetti

Haberin yayınlanmasından dakikalar sonra kripto fenomeni Justin Sun, Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yaparak iddiaları yalanladı.

“Binance’ı her zaman önemli iş ortaklarımızdan biri olarak gördük ve çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ancak son bir hafta içerisinde Changpeng Zhao’ya bir satış teklifi götürmediğimi belirtmek isterim.”

Huobi borsasının büyük kısmına Justin Sun’ın sahip olduğu iddia ediliyor. Ancak ünlü milyarder hakkında çıkan bütün haberleri yalanlamaya devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları