coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinİflas Eden Kripto Borsası FTX'e Bağlı Adresler Yüklü Miktarda Altcoini Binance ve...

İflas Eden Kripto Borsası FTX’e Bağlı Adresler Yüklü Miktarda Altcoini Binance ve Coinbase’e Gönderdi! İşte O Altcoinler!

Batık kripto para borsası FTX ve ona bağlı kuruluş Alameda Research ile ilişkili adresler Binance ve Coinbase borsasına altcoin gönderdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

FTX ve Alameda Research ile ilişkili adresler büyük kripto para borsaları Binance ve Coinbase’e toplam 13,6 milyon dolar tutarında altcoin transferi gerçekleştirdi. Güvenilir bir blok zinciri analiz platformu olan Spot On Chain, bu işlemlere ilişkin verileri paylaştı.

İşte transferlerin ayrıntılı dökümü:

DYDX: 2,64 milyon dolar
AXS: 1,05 milyon dolar
AAVE: 520,000 dolar
GRT: 4,85 milyon dolar
RNDR: 2,3 milyon dolar
MKR: 967,000 dolar

 

Bu transferlerin ve para yatırma işlemlerinin ardındaki motivasyonlar spekülasyon konusu olmaya devam ederken, sektör uzmanları bu etkili piyasa katılımcılarının gelecekteki hareketleri ve stratejileri hakkında potansiyel bilgiler için durumu yakından izliyor.

Kripto para ekosistemi gelişmeye devam ederken, bu tür işlemler, büyük oyuncuların ortaya çıkan fırsatlardan yararlanmak için kendilerini stratejik olarak konumlandırdığı piyasanın dinamik doğasının bir kanıtı olarak hizmet ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail