binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinİflas eden Kripto Şirketi Alameda Research'ın Elinde Bu Yapay Zeka Projesinin Tokenından...

İflas eden Kripto Şirketi Alameda Research’ın Elinde Bu Yapay Zeka Projesinin Tokenından Yüklü Miktarda Bulunduğu Açıklandı!

Veri Analiz firması Spot On Chain, iflas eden Alameda Research'ün elinde bu altcoinden yüklü miktarda bulunduğunu açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Veri Analiz firması Spot On Chain, şaşırtıcı bir açıklamayla, iflas eden kripto ticaret firması Alameda Research’ün şu anda 168 milyon dolar değerinde önemli miktarda Worldcoin (WLD) token tuttuğunu açıkladı.

İflas Eden Alameda Research 168 Milyon Dolar Değerinde WLD Tokeni Elinde Tutuyor

Bu açıklama, WLD’yi Alameda’nın şu anda en yüksek net değere sahip varlığı olarak işaret ediyor.

Spot On Chain’in bulgularına göre Alameda Research, bu WLD tokenlerini 15 Ağustos 2023 tarihinde Worldcoin’den aldı. Bununla birlikte, Alameda’nın tokenleri aldığından beri, WLD tokenlerini içeren herhangi bir etkileşim veya işlemden kaçınarak aktif olmadığı bildirildi.

İlgili Haber  Ripple Üst Düzey Yöneticisi, XRP Fiyatında Manipülasyon İddialarına Yanıt Verdi

Alameda Research’ün WLD tokenlerini önemli ölçüde elinde bulundurduğunun açıklanması, firmanın iflas durumunun arka planında yer alıyor ve mali iflas geçiren bir şirket için bu kadar önemli kripto varlıklarının etkileri hakkında soruları gündeme getiriyor.

Alameda’nın WLD tokenlerini satın almasını ve ardından hareketsiz kalmasını çevreleyen kesin koşullar belirsizliğini koruyor.

Kripto para piyasası gelişmeye ve kurumsal oyuncuların artan ilgisini çekmeye devam ederken, bu gibi örnekler, özellikle kurumsal finansal yönetim bağlamında dijital varlık yönetimiyle ilgili karmaşıklıkları ve riskleri hatırlatmaktadır.

Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail