coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaİki Dev Kripto Para Borsası, Celsius'u Satın Almak İçin Teklifte Bulunuyor!

İki Dev Kripto Para Borsası, Celsius’u Satın Almak İçin Teklifte Bulunuyor!

İki dev borsa, iflas eden kripto kredi kuruluşu Celsius Network için yapılması planlanan açık artırmaya katılma kararı aldılar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Raporlara ve mahkeme dosyalarına göre, kripto para borsaları Gemini ve Coinbase, Celsius açık arttırmasına teklif veren şirketler arasında yer alıyor.

Celsius Açık Artırmasına Kripto Para Borsaları Gemini Ve Coinbase Teklif Verecek

İki yeni konsorsiyum, iflas eden kripto kredi kuruluşu Celsius Network’ün varlıklarına 25 Nisan’da New York’ta yapılması planlanan bir açık artırmada talip olacak.

Mahkeme belgeleri, konsorsiyumlardan birinin, blockchain yatırımcısı Michael Arrington’a ait olan risk sermayesi şirketi Arrington Capital tarafından desteklenen Fahrenheit olduğunu gösteriyor.

Konsorsiyumun diğer katılımcıları ise Proof Group Capital Management, eski Algorand CEO’su Steven Kokinos ve yatırım bankacısı Ravi Kaza.

Fortune’un haberine göre Arrington, 22 Nisan’da o zamandan beri silinmiş bir tweetinde Coinbase’in Fahrenheit konsorsiyumunu destekleyen şirketlerden biri olduğunu belirtti. Coinbase bu yayına bir yorum yapmayı reddetti.

Celsius varlıkları için teklif veren ikinci grup, kripto borsası Gemini oldu.

Gemini ve Coinbase NovaWulf Digital Management’ın teklifine itiraz ediyor. NovaWulf’un teklifi 45 milyon ila 55 milyon dolar aralığında doğrudan nakit katkının yanı sıra tamamen Celsius alacaklılarına ait yeni bir kamu platformunun oluşturulmasını içeriyor.

İlgili Haber  Dikkat: Bu Kripto Para Borsasının Resmi Twitter Hesabı Hacklendi! Sakın Linke Tıklamayın!

NovaWulf’un teklifi kapsamında müşterilerin fonlarının %70’ine kadarını geri almaları bekleniyor.

Arrington’un tweetlerine göre Fahrenheit konsorsiyumu ayrıca “tek amacı paydaşları bütünleştirmek için bu varlıkları büyütmek olan” yeni bir şirket kurulmasını öneriyor.

Arrington, şirketin “kendini kanıtlamış bir grup kripto operatörü” tarafından yönetileceğini ve “önemli Bitcoin madencilik varlıkları, bireysel ve kurumsal krediler, çeşitli kripto çekirdek varlıkları ve bir risk sermayesi portföyü” bulunduracağını söyledi.

Açık artırma, Celsius’un müşterilerinin fonlarını geri almaları için önemli bir adım. Şirket, iflas söylentileri arasında “aşırı piyasa koşullarını” gerekçe göstererek para çekme işlemlerini durdurduktan sonra Temmuz 2022’de 11. Bölüm iflas başvurusunda bulunmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları