BorsaKripto Para

İsrail Merkezli Kripto Para Borsası BT360’a Ne Oldu?

Borsa müşterilerinin elleri kolları bağlı, mağduriyetler sürüyor.

İsrail merkezli kripto para borsası BT360’ın müşterilerine hiçbir açıklama yapmadan sosyal medya hesaplarını ve İnternet sitesini kapatması şaşkınlık yarattı. Üstelik borsa, müşterilerine şu ana dek herhangi bir fon göndermiş de değil.

Birçokları İsrail merkezli kripto para borsasının müşteri fonlarıyla kayıplara karıştığına (exit scam) inanıyor.
Borsanın CEO’su Erez Fishler’ın kabarık bir sabıkası olduğu ve BT360’ın küçük bir borsa olmasına rağmen müşterilerinin neredeyse 1 milyon dolarlık fonuna ev sahipliği yaptığı düşünülürse söz konusu exit scam dedikodularının haklılık payının olduğunu söylemek çok da yanlış olmaz.

Yetkililer tarafından konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken mağdur olan müşterilerin kayıplarının nasıl telafi edileceği merak konusu olmayı sürdürüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu