AltcoinAnalizCardano

İşte, Analist’in Satın Alınacaklar Listesindeki 3 Altcoin!

Ünlü analist, yatırımcılara "Yakın vadeli hamlelerin uzun vadeli potansiyeli belirlemesine izin vermeyin." tavsiyesinde bulundu.

Ukrayna-Rusya geriliminin patlak vermesinin ardından yeniden düşüşe geçen kripto piyasası yatırımcılarını tedirgin etmeyi sürdürüyor.

Birçok yatırımcı kendisini güvende hissedecek kripto para birimlerinin peşine düşmüş durumda.

Ancak volatilitesi bu denli yüksek bir piyasada hangi kriptonun sizi yarı yolda bırakmayacağını kestirmek biraz zor görünüyor.

Ancak Money Morning kripto uzmanı Nick Black’in her yatırımcının portföyünde olması gerektiğine inandığı bazı tokenler var.

İşte, Analistin Satın Almak İçin Önerdiği 3 Kripto Para Birimi:

Algorand (ALGO)
Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) profesörü Silvia Micali tarafından oluşturulan Algorand (ALGO), Blockchain’in Layer-1 ağında dijital varlıklar veya akıllı sözleşmeler oluşturma olanağı sunar.

Layer-1 kripto gerçek bir blok zinciridir, Layer-2 ise Layer-1 varlıklarının verimliliğini ve ölçeklenebilirliğini artırmak için bir işletim modeli ekler.

Kısacası Algorand, geliştiricilere çok zincirli projeler başlatmak için araçlar sağlar. ALGO, son 1 haftada %7.14’lük bir düşüş yaşamış olsa da uzun vadeli yatırımlar için gelecek vaat ediyor.

Cosmos (ATOM)

Daha hızlı ve daha ucuz merkezi olmayan uygulamalar oluşturmaya çalışan başka bir kripto da ATOM’dur.

Cosmos, geliştiricilere kendi özel blok zincirlerini oluşturmaları için araçlar sağlar. Her yeni blok zinciri Cosmos ağı üzerinden birbirine bağlanır. Ve Blockchainler arasında iletişim son derece önemlidir.

ATOM, bugüne kadar olumlu tepkiler almış, hızlı, temiz, kullanımı kolay bir Blockchain’dir. CoinMarketCap’te en iyiler listesinde 21. sırada yer alan ATOM, yine uzun vadeli yatırımlar için gözde conler arasında yer alıyor.

Cardano (ADA)

Nick Black’in önerdiği 3. ve son coin ise Cardano (ADA) oldu. ADA’nın en büyük potansiyelini yatırım yaptığı alanda çok az rekabete sahip olması oluşturuyor.

Çünkü platform, geri kalmış ve dijital kimliklere sınırlı erişime sahip olma eğiliminde olan ülkeleri Afrika, Güney Asya vb. hedef alıyor.

Blockchain ağı, ürünlerin kökenini ve kalitesini izlemek için bankacılık veya tarımda kullanımlar için bilgilerin güvenli bir şekilde depolanmasını sağlıyor. Bu da Cardano ağını diğer coinlere göre çok daha gerçekçi ve yararlı hale getiriyor.

Cardano tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.10 dolardan düşmüş olsa da Nick Black bu düşüş hakkında endişelenmek için bir neden görmüyor.

Nick, Cardano’nun 2022’nin sonuna kadar jeton başına 15 doları görebileceğini öngörüyor. Bu da mevcut değerden %1.000’in üzerinde kazanç anlamına geliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu