Cardano

John Lennon’ın Oğlu, Cardano Kurucusuna Katılarak Bitcoin’i Övdü

Ono Lennon, Cardano kurucusunu savundu.

The Beatles’ın efsanevi müzisyeni John Lennon’ın oğlu Sean Ono Lennon, daha önce de kripto para sektörüne yakın bir çizgi çizmiş ve bu tavırları ile tanınmıştı.

Ono Lenon, Bitcoin yanlısı tavırları ile dikkat çekse de yaptığı son açıklama ile aslında Cardano’yu (ADA) da benimsediğini ortaya koydu.

Lennon da Cardano Kurucusunu Savundu

Cardano kurucusu Charles Hoskinson’ın Twitter üzerinden yaptığı yayın hakkında açıklamalarda bulunan Sean Ono Lennon, kripto para sektörünün direkt olarak ekonomik egemenliği tehdit ettiğini ve ABD’nin bunun farkında olduğunu vurguladı.

Kripto paraların, bu egemenliği yıkıp gücü halka vermeye yönelik araç olduğunu ima eden Lennon, buna karşı çıkılmasının ise sürpriz olmadığını düşünüyor.

Beyaz Saray’ın kripto para sektörüne zarar verecek bir yasayı desteklemesini şaşırtıcı bulmadığını ifade eden Lennon, Cardano CEO’su Hoskinson’ın videosunu paylaşarak kendisine katıldığını gösterdi.

Ünlü isimlerin kripto para sektörünü desteklemeye başlaması aslında görünenden çok daha önemli. Bu şekilde kripto paraların kabulü ve yaygınlığı daha da artabilir.

Kripto para sektörü şimdiden önemli bir dönüm noktasına geldi ve ünlülerin buna yönelik destekleri, ABD gibi ülkelerin sert regülasyonlarının da yumuşamasını sağlayacaktır.

Kısa süre içerisinde birçok ünlü sanatçı, girişimci, CEO ve fon yöneticisi kripto para sektörü lehine açıklamalarda bulundu ve bunun insanları sektöre teşvik ettiği söylenebilir. Bitcoin’in merkezsizliği ise Lennon’ın ifade ettiği gibi her türlü yasağa karşı galip gelebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu