HaberlerKripto Para

JPMorgan Analistleri ABD’yi Dijital Dolar Konusunda Elini Çabuk Tutması Konusunda Uyardı

JPMorgan'ın dijital para birimleriyle ilgili hazırladığı rapor büyük ses getirecek cinsten.

Dijital paralarla ilgili hazırladığı raporu sunan JPMorgan’a göre dijital paralar ABD’li yöneticileri telaşa sürüklüyor çünkü söz konusu paralar ABD’nin dünya üzerindeki gücünü zayıflatabilme potansiyeline sahip.

JPMorgan Türev Stratejileri Başkanı Josh Younger ve Baş Ekonomist Michael Feroli tarafından hazırlanan rapora göre dijital paralar ABD dolarının gücünü büyük ölçüde etkiliyor çünkü bu değerler, uluslararası ticarette kullanıcı ve yatırımcılara büyük avantajlar sağlıyor.

Bununla birlikte ABD’nin dijital dolar konusunda elini çabuk tutmaması halinde Çin’in atağa geçeceğini ve ABD dolarının bu yüzden büyük kayba uğrayabileceğini de belirtiyorlar. İlgili raporda yer alan ifadelere göre Çin yönetimi dijital para birimlerini yakından takip ediyor ve bu konuda oldukça hırslı ve eğer ABD bu konuda sağlam ve net adımlar atmakta gecikirse dijital para birimleri doları tahtından edebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu