bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerJuventus kendi Token'ini çıkarıyor

Juventus kendi Token’ini çıkarıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kulüplerinden olan İtanyan futbol takımı Juventus, bugün yaptığı bir duyuru ile kendi kripto para projesini kamuoyuna duyurdu. “Fan token” adındaki projenin önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde piyasaya çıkacağı bildirildi.

Socios.com Blockchain tabanını kullanacak olak token, taraftarlar arasında oylama ve anketlerin yapılmasında kullanılacak ve tokenin alım ve satımı taraftarlar arasında yapılabilecek.

Geçtiğimiz günlerde aynı Blockchain sistemini kullanarak token çıkaracağını duyuran bir başka dünya devi Paris-Saint Germain‘de kripto para sektörüne girdiğini resmen duyurmuştu. Futbol devlerinin kripto para sektörüne ardı ardına girişleri ileride ciddi bir rekabet olacağının habercisi.

Uluslararası futbol camiyası son dönemde Blockchain teknolojisi ve kripto paralarla bir hayli yakından ilgileniyor. Son dönemde UEFA bilet satışları için Blockchain tabanlı bir sistem kullanmıştı. Ayrıca birçok futbol takımı transfer ücretlerini ve bazı ortaklık anlaşmalarını Bitcoin ile ödedi.

Futbol gibi milyonlara ulaşan bir spor dalında Blockchain ve kripto paraların kullanılması tüm dünyada bu teknolojilerin yaygınlaşması için bir hayli etkili olacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları