Kripto HaberleriBitcoinKim Kardashian'dan Bitcoin Paylaşımı

Kim Kardashian’dan Bitcoin Paylaşımı

Takip et

İnstagram’da 114 milyon takipçisi ile sosyal medya kraliçesi haline gelen Kim Kardashian, Bitcoin’in daha çok bilinmesine ve yatırımcı sayısının artmasına yardımcı olabilecek mi?

Bloq’un ve bir çok kripto para girişiminin kurucu ortağı olan Matthew Roszak, Charity Poker Turnuvasında Kardashian’a fiziksel bir Bitcoin hediye etti.

Kardashian bundan sonra İnstagram‘dan bu aldığı hediyeyi 114 milyon takipçisi ile paylaştı.

Bu olay kısa zamanda Reddit’te kendine yer buldu ve bir çok kullanıcı, bu paylaşımın, Bitcoin’in dünyada bilinmesinde hızlandırıcı bir etken olacağını ifade etti. Dünyada toplamda 25 milyon civarında Bitcoin yatırımcısı olduğunu düşünürsek, 114 milyon gibi bir rakam hiçte az değil.

Kim Kardashian geçtiğimiz aylarda CFDA Moda Ödülleri’nde influencer (sosyal medyada, herhangi bir ürünü tanıtarak ve bu konu hakkında deneyimlerini takipçileri ile paylaşarak o ürünün tanıtım ve pazarlamasını yapan kişi veya topluluk) ödülü almıştı. CFDA yönetim kurulu üyesi ve tasarımcı olarak bilinen Tommy Hilfigher, Kardashian hakkında şu ifadeleri kullandı:

Kim dünyanın en büyük influencer’idir. Her giydiği, taktığı ve kullandığı anında bütün dünyada yaygınlaşıyor ve satışında ciddi artışlar yaşanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları