Bitcoin MadenciliğiHaberler

Koronavirüs Bazı Bitcoin Madencilik Şirketlerinin Ekmeğine Yağ Sürdü

Bitcoin madencilik şirketlerinden Northern Data, artan taleplere yetişebilmek için büyüme yoluna gideceğini açıkladı.

Koronavirüs pandemisi tüm dünyada etkilerini sürdürürken Bitcoin madencilik şirketlerinden Northern Data, Teksas’taki merkezinin haricinde Kanada ve İskandinavya’da da yeni tesisler açacağını duyurmasının ardından gözle görülür bir yükselişe geçti. Şirket hisseleri yüzde 40 değer kazanarak görenleri hayrete düşürdü.

İnsanları asıl hayrete düşürense şirket hisselerinin değer kazanmasından ziyade pandemi sebebiyle birçok firma kepenk kapatırken ve madencilik şirketleri değer kaybederken Northern Data’nın söz konusu büyüme kararını ne sebeple aldığı oldu.

Talep Var

Northern Data yetkililerince yapılan açıklamaya göre ise işlemci taleplerinde küresel çapta bir artış var. Kendilerinin de tam da bu noktada büyüme yoluna gittiklerini duyuran şirket, aslında bir bakıma koronavirüsten yararlanmış oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu