coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinKripto Borsası OKX, 10 Altcoin İşlem Çiftini Delist Edeceğini Açıkladı!

Kripto Borsası OKX, 10 Altcoin İşlem Çiftini Delist Edeceğini Açıkladı!

Popüler kripto para borsası OKX, 10 altcoin işlem çiftinde delist kararı aldığını resmi Twitter adresinden duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Popüler kripto para borsalarından biri olan OKX, 28 Nisan 2023 tarihinde 10 altcoin işlem çiftini platformundan delist edeceğini duyurdu.

Kripto Para Borsası OKX, Delist Edilecek 10 Altcoin İşlem Çiftini Açıkladı

Karar, listelenen projelerin düzenli olarak gözden geçirilmesi ve OKX Token Delisting / Hiding Guideline ile uyumluluğu değerlendirildikten sonra alındı.

Etkilenen çiftler CEEK/USDC, DEP/USDC, GARI/USDC, GEAR/USDC, GODS/USDC, KISHU/USDC, NYM/USDC, SNT/BTC, SWFTC/USDC ve TRUE/BTC olarak açıklandı.

Bu çiftleri içeren açık emirleri olan kullanıcıların, 28 Nisan 2023 tarihinde TSİ 11:00 ile 11:30’dan önce bunları iptal etmeleri önerildi. Aksi takdirde, emirler sistem tarafından otomatik olarak iptal edilecek. İptal işleminin tamamlanması üç iş gününe kadar sürebilecek.

İlgili Haber  Dikkat: Bu Kripto Para Borsasının Resmi Twitter Hesabı Hacklendi! Sakın Linke Tıklamayın!

OKX, bu delist işlemlerinin sağlam bir spot ticaret ortamını sürdürmeyi ve kullanıcılara daha iyi bir ticaret deneyimi sağlamayı amaçladığını belirtti. Borsa ayrıca kullanıcılara dijital varlıkların alım satımıyla ilgili risklere dikkat etmelerini ve yatırım kararları verirken dikkatli olmalarını hatırlattı.

Kripto para borsası OKX’in resmi web sitesinde delist kararlarının nasıl alındığına dair bazı bilgiler bulunuyor. Bilgilere göre altcoin ekibi eğer ürün ya da iş modelinde öncesinde haber vermeksizin büyük değişiklikler yaparsa token delist edilebiliyor.

Buna ek olarak çok sayıda kriterin arasında tokenin işlem çiftinin ortalama günlük işlem hacminin 7 gün boyunca art arda 5 BTC’den düşük olması veya bir işlem çiftinde 24 saat içinde hiçbir emrin karşılanmaması da yer alıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail