binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinKripto Kurumsal Yatırımcılarından Kenetic Capital, Bu Altcoinden Binance'e Yüklü Miktarda Token Transfer...

Kripto Kurumsal Yatırımcılarından Kenetic Capital, Bu Altcoinden Binance’e Yüklü Miktarda Token Transfer Etti!

Kenetic Capital, bugün Binance borsasına yaklaşık 20,4 milyon dolar değerinde bu projenin tokeninden gönderdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto alanında önemli bir adım atan önde gelen kurumsal yatırımcılardan Kenetic Capital, bugün Binance borsasına yaklaşık 20,4 milyon dolar değerinde yaklaşık 4,1 milyon RNDR token yatırdı.

Kenetic Capital, Binance’e 4,1 Milyon RNDR Gönderdi

Bu gelişme, toplam değeri yaklaşık 32,5 milyon dolar olan 6,6 milyon RNDR tokeninin tamamının 24 Aralık 2023 tarihinde merkezi bir borsaya (CEX) yatırılmasının ardından geldi.

Zincir üzerindeki işlemleri takip eden bir platform olan Spot On Chain, Kenetic Capital tarafından yapılan bu son yatırımı ortaya çıkararak, blok zinciri tabanlı işleme çözümleriyle ilişkili bir dijital varlık olan RNDR’ye olan ilginin devam ettiğini gösterdi.

Özellikle, borsalara yapılan son para yatırma işlemlerinden önce, Kenetic Capital RNDR’deki en büyük kurumsal hisseye sahipti.

İlgili Haber  TRON Kurucusu Justin Sun'ın Bitcoin'deki Büyük Yükselişten Saatler Önce Yaptığı İşlemler Ortaya Çıktı

Bu işlem, Kenetic Capital’in RNDR ekosistemine önemli ölçüde dahil olduğunun altını çiziyor ve kendisini token’ın dağıtım ortamında kilit bir oyuncu olarak konumlandırıyor.

RNDR varlıklarından elde ettiği tahmini 15,95 milyon dolarlık kazançla Kenetic Capital’in kripto alanındaki stratejik hamleleri, varlığın potansiyeline ve daha geniş blok zinciri endüstrisine olan güvenini gösteriyor.

Kenetic Capital, RNDR tokenleriyle aktif olarak ilgilenmeye devam ederken, piyasa gözlemcileri yatırım faaliyetlerini dikkatle izliyor, daha fazla gelişme ve RNDR’nin piyasa dinamikleri üzerindeki potansiyel etkilerini öngörüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail